WYSTAWA POPLENEROWA KLASY IVB

Uczniowie klasy IV B wraz z Panem prof. Jerzym Mierzwiakiem – opiekunem artystycznym oraz z Panią prof. Magdaleną Kacałą –wychowawczynią serdecznie zapraszają całą społeczność szkolną na poplenerową wystawę malarstwa i rysunku, której wernisaż odbędzie się 11 września (poniedziałek) w naszej szkole.

Dziewięciodniowy plener odbył się w maju 2017 r. na terenie Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Organizatorzy zapewniają, że wystawiane prace dostarczą wielu artystycznych wrażeń.

Na wystawie będą prezentowane prace Cabały Nikoli, Domerackiej Agaty, Głowali Sabiny, Kamińskiej Zuzanny, Klity Elżbiety, Kołodziejczyk Hanny, Krawczyk Weroniki, Laskowskiej Wiktorii, Malinow Aleksandry, Murawiec Agaty, Osetek Zuzanny, Panak Justyny, Peli Julii, Pilarskiej Natalii, Polakowskiej Magdaleny, Rek Emilii, Sasa Aleksandra, Seroczyńskiej Sylwii, Siwak Zuzanny, Szczerbickiej Marii, Szlasy-Rokickiej Aleksandry oraz Wolińskiego Mateusza.