WERNISAŻ I WYSTAWA INDYWIDUALNA

W dniu 11 marca 2019 roku w piątek, miałam przyjemność otwierać moją pierwszą wystawę indywidualną w naszej szkole.

Dzięki ogromnej pomocy przede wszystkim profesora Jerzego Mierzwiaka oraz moich przyjaciół, mogłam podzielić się swoją twórczością ze społecznością naszej szkoły.

Na tej wystawie zaprezentowałam głównie swoje ilustracje i szkice, a także dwa działania przestrzenne, moje dwie lalki/rzeźby.

Bardzo cieszę się z tego, że miałam możliwość pokazać część swojej pracy, uważam to za niewątpliwie ciekawe, niesamowicie miłe (a także emocjonujące) wydarzenie!

Dziękuję wszystkim, którzy pojawili się na wernisażu i serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej wystawy w górnej galerii na całym najwyższym piętrze, póki jeszcze wisi!

Lena Dąbska z klasy II B