RELACJA Z DNIA OTWARTEGO

W dniu 20 marca 2019 roku w naszej szkole odbył się DZIEŃ OTWARTY dla kandydatów oraz ich rodziców. Liczba osób, które odwiedziły naszą placówkę zdumiała wszystkich.

Pierwszym punktem tego dnia była wypowiedź pani dyrektor Beaty Lewińskiej, która w towarzystwie  pań wicedyrektor Bożeny Mierzwiak oraz Magdaleny Woźniak, a także kierowników sekcji plastycznych oraz projektowych, odpowiednio Jerzego Mierzwiaka oraz Ryszarda Bojarskiego, opowiedziała o szkole i przedstawiła informacje, jak będzie wyglądała szkoła  w przyszłym roku, gdy pojawią się w niej zarówno obecni 8-klasiści jak i gimnazjaliści.

Po wypowiedzi pani dyrektor wszyscy, którzy odwiedzili naszą placówkę, udali się na zwiedzanie pracowni plastycznych i projektowych (specjalizacji), gdzie mogli zobaczyć efekty działań każdej z nich. Nad całym wydarzeniem czuwała klasa 3B, której wychowawczynią jest Magdalena Waczkowska.

Dodatkowo podczas dnia otwartego goście mogli zobaczyć kilka prac przygotowanych specjalnie na ten dzień:

• Portale - instalacje holograficzne, pracę dyplomową przygotowaną przez Aleksandrę Murawską

• Smok - animowaną "instrukcję" dostania się do naszej szkoły zrealizowaną przez Cezarego Malinkiewicza

• P.B. - video instalacje o najpopularniejszym obecnie nauczycielu naszej szkoły przygotowaną i zrealizowaną przez Marte Sundmann

Fotoreportaż zrealizowany przez Erykę Rakoczy:

Fotoreportaż Pawła Tomaszewskiego: