III MIĘDZYNARODOWE BIENNALE MEDALIERSTWA

(3rd International Art Medals Biennial)

Zapraszamy do wzięcia udziału w III Biennale Medalierstwa organizowanym przez Zespół Państwowych Szkół Plastycznych w Warszawie, przy współpracy z Mennicą Polską, Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie oraz  szkołami plastycznymi z Polski i zagranicy.
 Obecna edycja  poświęcona będzie Nauce i Technice.

Pierwszy etap to konkurs w oparciu o temat „Wielcy wynalazcy i odkrywcy w dziedzinie nauki i techniki”.

Pliki do pobrania:

KARTA ZGŁOSZENIOWA

You are welcome to take part in the 3rd International Art Medals Biennial organized by Zespół Państwowych Szkół Plastycznych in Warsaw, in cooperation with the Mint of Poland, the Academy of Fine Arts in Warsaw, and art schools in Poland and abroad.

This edition is dedicated to science and technique. The theme of the first stage of the competition is ”Great Inventors and Discoverers in Science and Technology”.

Files to download:

REGULATIONS